Cięcie laserem światłowodowym

Cięcie blach za pomocą lasera w technologii fiber to jedno z najefektywniejszych metod uzyskiwania precyzyjnych elementów metalowych na potrzeby przemysłu.

Precyzyjna obróbka możliwa jest dzięki zastosowaniu ultranowoczesnego i innowacyjnego lasera światłowodowego w technologii fiber FIBERMAK Momentum Gen.3  marki ERMAKSAN. 

Lasery typu fiber to najnowocześniejsze obecnie lasery światłowodowe do cięcia blach na rynku charakteryzujące się zarówno dużą precyzją jak i szybkością cięcia również elementów okrągłych i równobocznych metodą  FLY – CUT – Cięcie bez przebicia i drogi wejścia, wyłączenie wiązki lasera na czas przejazdu pomiędzy elementami.


Gięcie blach prasą krawędziową

Oferujemy naszym klientom profesjonalne gięcie blach prasą krawędziową typu POWER BEND  FALCON 3100×100 marki ERMAKSAN .

Zlecenia wykonywane są rzetelnie, solidnie oraz precyzyjnie.

Wykorzystanie najnowocześniejszej prasy krawędziowej pozwala szybko wykonać zlecenie w konkurencyjnej cenie.


Serwis, remonty i części zaminne
  • Świadczymy pełny zakres usług serwisowych oraz szkoli potencjalnych użytkowników w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji urządzeń wiertniczych typu MDR-03AT-E, MDR-06A, WMD-150, MDR-03,06.
  • Wykonujemy pełny asortyment części zamiennych do wiertnic typu: MDR-03AT-E, MDR-06A, WMD-150, MDR-03,06 oraz wiertnic typu H3-05HI. Świadczymy usługi w zakresie remontów głównych, średnich lub napraw awaryjnych urządzeń wiertniczych.
  • Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z toczeniem, frezowaniem, wytaczaniem, szlifowaniem