prod 3
wdm-150

Wiertnica WMD-150

przeznaczona jest do wierceń geologiczno-poszukiwawczych, wykonywania otworów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości. Stosowana jest przede wszystkim do prac w kopalniach węgla, rud, soli itp., w których może wystąpić niebezpieczeństwo wybuchu metanu lub zagrożenie wybuchu pyłu węglowego. 

wiecej 

1 5

Wiertnica dołowa typu MDSW-300

przeznaczona jest do wierceń geologicznoposzukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości. 

wiecej 

1 3

Wiertnica MDR-06A

przeznaczona jest do wierceń geologicznoposzukiwawczych, wykonywania otworów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 46 mm do 114mm i większych w zależności od warunków geologicznych i metody wiercenia. Dla średnicy 46 mm uzyskuje się głębokość wiercenia pełnym przekrojem około 150 m.

wiecej

mdr-03at-e

Wiertnica dołowa typu MDR 03AT-E

przeznaczona jest do wierceń geologicznoposzukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 36 mm do 66 mm. Średnicą 36 mm uzyskuje się nominalną głębokość wiercenia 70 m.

więcej

mdh-80 

Wiertnica dołowa typu MDH-80

przeznaczona jest do wierceń geologicznoposzukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 36 mm do 66 mm. Wiertnica przewidziana jest przede wszystkim do pracy w kopalniach węgla, rud i soli, do wiercenia obrotowego otworów pełnym przekrojem lub rdzeniowo.

więcej...

 

 

Polski (PL) Katalog wyrobow

PL Pobierz

English(EN) Product catalogue

EN Download

Россия(RU) Каталог продуктов

RU скачать

<